Göztepe-Altay maçında fişekleri stada sokan ambulans şoföründen kan donduran paylaşımlar: Sarı kırmızı giyen herkes bir gün ölecek
![](https://haberkilimli.com.tr/wp-content/uploads/2022/11/goztepe-altay-macinda-fisekleri-stada-sokan-ambulans-soforunden-kan-donduran-paylasimlar-sari-kirmizi-giyen-herkes-bir-gun-olecek-xLpB2Fub.webp)
Spor Toto 1. Lig’de oynanan ve yaşanan olayların damga vurduğu Göztepe- Altay derbisinde bir taraftarın yaralanmasına yol açan işaret fişeklerini stada soktuğu tespit edilen ambulans şoförü A.G’nin paylaşımları ortaya çıktı.
“YA KUPAYI KALDIRIRIZ YA DÖNERLERİ”
Göztepe-Altay maçında bir taraftarın yaralanmasına sebep olan işaret fişeğini stada sokan ambulans sürücülerinden A.G’nin 7 yıl önce sosyal medyada yaptığı kan donduran paylaşımlar ortaya çıktı. A.G’nin gönderisinde paylaştığı bir fotoğrafta duvarda “Ya kupayı kaldırırız ya da dönerleri.” yazısının yer alması dikkat çekti.
![](https://priceless-germain.89-117-167-62.plesk.page/wp-content/uploads/2022/11/goztepe-altay-macinda-fisekleri-stada-sokan-ambulans-soforunden-kan-donduran-paylasimlar-sari-kirmizi-giyen-herkes-bir-gun-olecek-0-q39p7Jd4.jpg)
“SARI KIRMIZI GİYEN HERKES BİR GÜN ÖLECEK”
A.G’nin ayrıyeten 7 yıl evvel elinde fişek tuttuğu fotoğrafının olduğu bir öbür paylaşımında, “Sarı kırmızı giyen herkes bir gün ölecek.” sözlerini kullandığı görüldü.
![](https://priceless-germain.89-117-167-62.plesk.page/wp-content/uploads/2022/11/goztepe-altay-macinda-fisekleri-stada-sokan-ambulans-soforunden-kan-donduran-paylasimlar-sari-kirmizi-giyen-herkes-bir-gun-olecek-1-OmGOg6VV.jpg)