Haber

Akşener’den Bozdağ’a: 8 yıl TBMM Başkanlığı yaptım, sizin kadar titiz FETÖ sözcüsünü görmedim

GEZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin İstanbul’daki seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuştu.

Akşener, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın “Gidersek FETÖ kazanır, FETÖ sevinir” sözlerine tepki gösterdi. Övgü, FETÖ övgüsü… Fırça diğerlerine”.

Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle:

“Bütün bunları 14 Mayıs akşamı atağa göndererek liyakatin ön plana çıktığı, demokrasinin, hukukun üstünlüğünün yaşandığı bir Türkiye’yi inşa edeceğiz. Bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e. çok hakaret ve iftiraya maruz kaldı İl Başkanımız basın danışmanım saldırıya uğradı evim basıldı partimiz kurşunlandı Savaşa gider gibi seçime gidiyoruz.

Bekir Bozdağ Bey biz kazanırsak FETÖ kazanır. 8 yıl TBMM Başkanlığı yaptım, sizin kadar sümüklü FETÖ sözcüsü görmedim. Bir FETÖ övgüsü, bir FETÖ övgüsü… Diğerlerine yumruk. Bir de Binali Yıldırım’a saygı duyan biriydim; Hadi İstiklal Marşı’nı söyleyemedi, yaşlı olabilir ama diyor ki 14 Mayıs seçimi ‘işgalci güç’le, bu biziz, bağımsızlık mücadelesi verenlerledir. Ayıptır, günahtır, aptalcadır, saygısızlıktır. Obur bir arkadaş erkek erkeğe evliliğe kafayı takmış, bu ülkede erkek erkeğe evlilik var mı? Hayırdır inşallah. 14 Mayıs akşamı kazandığımızda Türkiye’de darbe olacak, hadi oradan defolun. AK Parti yöneticilerinin yaptığı konuşmalar bu ülke için tehdittir. Bu tehdidi ortadan kaldırmak için her bir kardeşim birer arkadaşını alarak oy vermeye gidecek ve önce İYİ Parti’yi yapacaksın.

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı, hepimizin güvenliğinden, şerefinden ve gururundan sorumludur. Arkadaş diyor ki: Bizi Gabar ve Cudi’ye gömecekti. Ben oraya şehit olarak gömülmeye hazırım, sen hazır mısın azizim? Yazık Sayın Erdoğan, sol elinizde PKK var. Bebek katilinin kardeşine ‘bizim Mehmet’ diyorsunuz, onun sağ elinde Hizbullah var, Gaffar Okkan’ın katilleri onlar. İki terör örgütüyle el ele, kol kola. Gergin seçime milleti yönlendiremeyeceksiniz, bu konuda kaba davranacağız.” (HABER MERKEZİ)

haber-dikmen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu